Web Sitesi Tasarım

Web Tasarım ve Web Yazılım

Web sitenizin tasarımı müşterilerinizde oluşturduğunuz ilk izlenimi etkiler. Doğru tasarımlar müşterilerinizde güven oluşturur ve bu da satış fırsatları oluşturmanıza yardımcı olur.

Bir web sitesi ile ilgili en önemli özellik kullanıcı dostu olmasıdır. Bu nedenle faaliyet alanınıza uygun, doğru yazılımlarla desteklenmiş web tasarımları hem müşterilerinizde güven oluşturur hem de kullanım kolaylığı açısından sıklıkla tercih edilir. Web siteleri için SEO çalışmaları önemlidir, fakat SEO yalnızca kullanıcı çeker. Web sitenizin, kullanıcıların istediği amaca hizmet etmesi ise web sitenizi ziyaret edenlerin orada zaman geçirmesine ve ürün ya da hizmetleriniz için potansiyel birer müşteri olmalarını sağlar. Bu yüzden kullanıcı dostu tasarım ve yazılımlar, web siteniz aracılığıyla sadık müşteriler yaratmanın ilk adımıdır.

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarımı, kurumların kullanıcılar üzerinde yarattığı ilk izlenimin tasarımıdır ve genellikle kurumların sunduğu hizmetler ve faaliyet alanlarının sunumunu yapılır.

E-Ticaret Web Tasarım

Amacına uygun web yazılımları ile desteklenen e ticaret web tasarımları, potansiyel müşterilere ulaşılmasına ve kullanım kolaylığı sağlayarak sadık müşteriler yaratılmasında rol oynar.

Kişisel Web Tasarım

Kişisel web sayfalarında yaptığı çalışmaları veya hazırladıkları içerikleri paylaşmak isteyen bireylere yönelik hazırlanan yönetilmesi kolay kullanıcı dostu tasarımların geliştirilmesidir.

  Web Tasarım Maliyetleri

  Yazılım Alt Yapısı

  Her web sitesinde amacına göre kullanılacak olan yazılım alt yapısı farklıdır. Örneğin Kurumsal web sayfalarında, E-Ticaret web sayfalarında olduğu gibi yüksek güvenlikli yazılımlar kullanılmasına gerek yoktur, çünkü kullanıcıların kurumsal web sitesi üzerinden alışveriş yapması beklenmez. Her amaç için ön plana çıkan yazılım farklıdır.

  Sayfa Sayısı

  Web tasarımında kullanılan sayfa sayısı da amaca göre değişiklik gösterecektir. E-ticaret web sitelerinde, ürün sayısına göre sayfa sayısı sürekli artış gösterirken, bir blog sitesi için bu artış çok daha yavaş olabilmektedir. Sayfa sayısının artması, kullanıcı dostu tasarımları daha da gerekli kılar.

  İçerik Üretimi

  Web sitesinin amacı ne olursa olsun, içerik ve tasarım birbirini tamamlamalıdır. Her web sitesinde içerik önemlidir. Tasarım aslında kullanıcıların aradığı içeriğe kolay ulaşmasını sağlayan bir araçtır. İçerik kullanıcıların sorularını cevaplamıyor, ihtiyaçlarına uygun çözümler sunamıyorsa, web sitesi amacına ulaşamayacaktır.

  Web Tasarım Blog Yazılarımızı Okuyabilirsiniz

  İstanbul Web Tasarım

  İstanbul web tasarım hizmetleriyle ilgili bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

  En Ucuz Web Sitesi Fiyatları

  En ucuz web sitesi fiyatları hakkında bilgi almak için blog yazımızı okuyabilirsiniz.

  Kurumsal Web Sitesi Fiyatları

  Kurumsal web sitesi fiyatları hakkında bilgi almak için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  Sizin için uygun çözümü sunuyoruz.

  İhtiyacınız olan hizmeti ve maliyetleri konuşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.