Sosyal Medya Yönetim Ücretleri

Sosyal medya, dijital pazarlama ve kurumsal kimlik oluşturmak için kullanılan en önemli araç haline gelmiştir. Bu yöntem, hedef müşteri kitlesine ulaşmanın en kolay yolu olarak tanımlanabilir. Bilinirlik oranını yükseltme, olumlu bir imaj oluşturma her işletmenin amacıdır. Tüm bu avantajlarından faydalanarak işlevsel bir şekilde sosyal medya kullanımı ise ancak profesyonel bir destek ile mümkün olabilir. Bu konuda detaylı bilgi edinmeli, sosyal medya yönetim ücretleri değerlendirilmelidir.

Sosyal Medya Yönetim Ücretleri Kapsamında Verilen Hizmet

Danışmanlık ve sosyal medya yönetim ücretleri karşılığında verilen hizmet, birçok yönden ele alınarak açıklanabilir. Oldukça detaylı ve titiz çalışmalar, bu hizmet kapsamında sunulur. Öncelikle kurumun hedef müşteri kitlesi hakkında analiz yapılır. Facebook ve İnstagram gibi en çok kullanılan sosyal medya araçları tercih edilir. Burada asıl amaç, saygın bir profil oluşturarak potansiyel müşteri kitlesinin ilgisini kazanmaktır. İlerleyen süreçte müşteriler sosyal medya üzerinden firma ile iletişime geçmeye başlar, ürünler hakkında bilgi edinir. Dijital pazarlama açısından birçok avantaj sağlanır. Uzman sosyal medya yönetim ekibi, araç olarak kullanılan sosyal medya özellikleri ve firma ihtiyaçlarını harmanlayarak etkili bir plan hazırlar.

İnstagram üzerinden yapılan pazarlama hizmetinde genel olarak kısa videolar kullanılır. Videoların içeriği ve paylaşım süreleri hakkında sosyal medya yönetim uzmanı, yetkin bilgiye sahiptir. Düzenlemeleri titiz bir şekilde gerçekleştirir. En popüler sosyal medya araçlarından bir diğeri olan Facebook üzerinde ise yine çeşitli metinler, videolar ve fotoğraf ile pazarlama sektöründe öne çıkmak, tanınmışlığı arttırmak amaçlanır. Youtube ve Pinterest de kurumsal hesapların açıldığı yaygın platformlardandır. Tüm bunlara ek olarak yönetim tarafından reklam bütçesi ayrılır, farklı platformlardan kullanıcılar siteye yönlendirilir. Sosyal medya yönetimi ve danışmanlık ile ilgilenen profesyonel kişiler, bu amaçlara yönelik hizmet vermektedir.

Sosyal Medya Yönetimi ve Avantajları Nelerdir?

Sosyal medya yönetimi, site ile ilgili tüm düzenlemeleri kapsamaktadır. Danışmanlık ile birlikte verilen bu hizmet, kurum bir sosyal medya hesabı oluşturmak için gerekli adımlardan biridir. Profesyonel sosyal medya yönetimi için başvurduğunuz zaman, öncelikle gerekli bilgiler analiz edilir. Fiyat bilgilendirmesi yapılır. Ardından, kurumsal yapıya uygun süreç planlaması yapılır. Sosyal medya yönetimi konusunda uzman kişilere, hesap devredilir. Bu konuda donanımlı yönetim, sosyal medya hesabınızı geliştirecek çalışmalar yapar. Çözüm odaklı yaklaşır, pazarlama stratejilerini kullanır, öne çıkmasını sağlayacak içerik paylaşımlarında bulunur, kampanya ve promosyon gibi dikkat çekici unsurlardan yararlanır. Süreç boyunca kurumun lehine olacak şekilde hareket edilir, potansiyel müşteri kitlesi arttırılır. Bu avantajları sağlayan bir yönetim, hemen hemen tüm kurumsal şirketler tarafından tercih edilmekte, sosyal medya yönetim ücretleri ise arka planda kalmaktadır. Sermaye niteliğinde olan bu ücret, olumlu geri dönüşler sayesinde firmaya yük olmamaktadır. Bu nedenle sosyal medyanın çağımızdaki önemi kavranmalı, buna yönelik çalışmalardan kaçınılmamalıdır.

Sosyal Medya Yönetim Ücretleri

Sizin için uygun sosyal medya danışmanlık paketini seçip, ticari başarınızı arttırabilirsiniz.

Başlangıç Paket
650
2 Hesap /Aylık
Başlangıç
Hedef Kitle Tespiti
Kurumsal Kimlik Oluşturma
Aylık Faaliyet Raporu
Hesap Açıklamalarının Düzenlenmesi
Kapak Fotoğrafı Oluşturma
20 Adet Sosyal Medya Görsel Tasarımı
Paylaşım Etiketlerinin Düzenlenmesi
Standart Paket
950
2 Hesap /Aylık
Standart
Hedef Kitle Tespiti
Kurumsal Kimlik Oluşturma
Aylık Faaliyet Raporu
Hesap Açıklamalarının Düzenlenmesi
Kapak Fotoğrafı Oluşturma
30 Adet Sosyal Medya Görsel Tasarımı
Paylaşım Etiketlerinin Düzenlenmesi
Reklam Yönetimi
5 Reklam Görseli Tasarımı
Gelişmiş Paket
1650
2 Hesap /Aylık
Gelişmiş
Hedef Kitle Tespiti
Kurumsal Kimlik Oluşturma
Aylık Faaliyet Raporu
Hesap Açıklamalarının Düzenlenmesi
Kapak Fotoğrafı Oluşturma
30 Adet Sosyal Medya Görsel Tasarımı
Paylaşım Etiketlerinin Düzenlenmesi
Reklam Yönetimi
10 Reklam Görseli Tasarımı
Kampanya ve Promosyon Oluşturma
Fenomen Pazarlaması

Sizin için uygun çözümü sunuyoruz.

İhtiyacınız olan hizmeti ve maliyetleri konuşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.