Sosyal Medya Yönetim Fiyatları

Marka değerini arttırmak için profesyonel bir sosyal medya yönetim hizmeti almak,  buna yönelik hazırlanan paketler ile mümkün olacaktır. Paketlerde yer alan çalışmalar, sosyal medya danışmanı tarafından gerçekleştirilir. Süreç boyunca çeşitli analizler yapılır, ihtiyaca yönelik içerikler hazırlanır. Dolayısıyla sosyal medya yönetimi maliyetleri hakkında bilgi sahibi olmak, çalışmanın netlik kazanmasını sağlayacaktır.

Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılır?

Kurumsal bir imaj ya da herhangi bir ürün tanıtımı gibi ticari amaçlar için sosyal medya kullanımı amaçlanıyor ise profesyonel sosyal medya yönetimine ihtiyaç duyulur. Bu sayede marka bilinirliği etkili ve olumlu bir şekilde artar, ürünlerin tanıtımı reklam etkisi oluşturacak şekilde yapılır. Tüm bunların yanı sıra hedef müşteri kitlesine ulaşım sağlanır. Bu amaçların gerçekleştirilmesi için SEO alanında yetkin, bilgili bir desteğe ihtiyaç duyulur.  Amatör bir şekilde yapılan sosyal medya yönetimi, kurumsal imajın zedelenmesine yol açacaktır. Hedef müşteri kitlesine hitap etmekten uzak bir hesap, çeşitli açılardan zararlara neden olur. Dolayısıyla bu aşamada bilinçli hareket etmek büyük önem kazanmaktadır. Kalite önceliği ile hareket eden SEO hizmet paketlerinden yararlanıldığı takdirde müşterinin lehine olacak şekilde birçok çalışmalar yapılır. Müşterinin talep ve beklentileri değerlendirilir, teknik bilgiler ile harmanlanır ve kurumsal imaj oluşturacak şekilde bir sosyal medya hesabı hazır hale gelir. İçerik ve düzenlemelerin yönetimi de bu süreç içinde yer aldığı için sosyal medya yönetim paketleri içerisine birçok hizmet dahil edilmiştir. Kullanılacak olan platform ise kurumsal yapı, hedeflenen müşteri kitlesi ve site sahibinin beklentilerine göre değişiklik gösterecektir. Genellikle Facebook, İnstagram, Youtube gibi popülarite oranı yüksek siteler seçilir. Dijital pazarlama amacı güdülerek sempatik bir profil oluşturulur. İçerikler hazırlanır, düzenlenir. Fotoğraf, video ve çeşitli metinler kullanılır, anahtar kelimelere dikkat edilir.

Fiyatlar Nasıl Belirlenir?

SEO odaklı sosyal medya yönetimin ücreti aylık olarak alınmaktadır. Kurumsal SEO danışmanlığı konusunda uzmanlar tarafından yapılan yönetim, memnun edici sonuçları da beraberinde getirecektir. Fiyatı belirleyen ana unsurlar ise birçok açıdan çeşitlilik gösterir. Sosyal medya yönetimi, belli anlarda çeşitli masraflar gerektiren bir süreçtir. Reklam bütçesinin yönetim aşamasına dahil edilmesi paket fiyatını arttırır. Bununla birlikte kampanya ve promosyonlar da bütçe ayrılması gereken çalışmalardan olmaktadır. Özellikle rekabet oranı yüksek olan firmalar için yapılacak olan çalışmalar daha masraflı olacaktır. Çeşitli platformlara ulaşmak amacı ile reklam bütçesi ayrılır, özel tanıtım yazıları hazırlanır, basın bültenleri oluşturulur. Tüm bunlar kaliteli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştiği takdirde firma tanıtımı da etkili bir şekilde gerçekleşmiş olacaktır. Oluşturulan içeriklerin düzenli bir şekilde paylaşılması da süreç içine dahil olan hizmetlerden biridir. Bunlar gibi fiyata dahil olan birçok çalışma, hizmetin sıkça tercih edilmesinde önemli bir rol oynamaktadır.

Sosyal Medya Yönetim Paket Seçenekleri

Sizin için uygun sosyal medya danışmanlık paketini seçip, ticari başarınızı arttırabilirsiniz.

Başlangıç Paket
650
2 Hesap /Aylık İletişime Geç
Başlangıç
Hedef Kitle Tespiti
Kurumsal Kimlik Oluşturma
Aylık Faaliyet Raporu
Hesap Açıklamalarının Düzenlenmesi
Kapak Fotoğrafı Oluşturma
20 Adet Sosyal Medya Görsel Tasarımı
Paylaşım Etiketlerinin Düzenlenmesi
Standart Paket
950
2 Hesap /Aylık İletişime Geç
Standart
Hedef Kitle Tespiti
Kurumsal Kimlik Oluşturma
Aylık Faaliyet Raporu
Hesap Açıklamalarının Düzenlenmesi
Kapak Fotoğrafı Oluşturma
30 Adet Sosyal Medya Görsel Tasarımı
Paylaşım Etiketlerinin Düzenlenmesi
Reklam Yönetimi
5 Reklam Görseli Tasarımı
Gelişmiş Paket
1650
2 Hesap /Aylıkİletişime Geç
Gelişmiş
Hedef Kitle Tespiti
Kurumsal Kimlik Oluşturma
Aylık Faaliyet Raporu
Hesap Açıklamalarının Düzenlenmesi
Kapak Fotoğrafı Oluşturma
30 Adet Sosyal Medya Görsel Tasarımı
Paylaşım Etiketlerinin Düzenlenmesi
Reklam Yönetimi
10 Reklam Görseli Tasarımı
Kampanya ve Promosyon Oluşturma
Fenomen Pazarlaması

Sizin için uygun çözümü sunuyoruz.

İhtiyacınız olan hizmeti ve maliyetleri konuşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.