Sosyal Medya Danışmanlığı Ücreti

En çok kullanılan sosyal medya platformları içerisinde marka değerini arttırmak, son derece işlevsel bir yöntem olacaktır. Bunun için tercih edilecek olan site, kurumsal yapının müşteri kitlesine hitap edebilecek bir yer olmalıdır. Bu aşamada profesyonel destek almak, sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesine yardımcı olacaktır. Özellikle sosyal medya danışmanlığı ücreti için bütçe oluşturmalı, teknik yöntemler ile hareket edilmelidir. Aksi takdirde kurumsal bir imaj oluşturmak zorlaşacak, herhangi bir olumlu dönüş sağlanamayacaktır. Kurumsal çıkarları gözeterek hareket edecek olan danışman, bu tanıtım ve pazarlama sürecinde çözüm odaklı yaklaşacak, ihtiyaçlarınıza karşı en yetkin desteği sunacaktır.

Sosyal Medya Danışmanlığı Ücreti Karşılığında  Hangi Hizmeti Alırsınız?

Markalaşma odaklı bir hizmet için alınan sosyal medya danışmanlığı ücreti, birçok çalışmayı kapsamaktadır. Bu nedenle alınan ücret, sadece danışmana ödenen bir ücret değildir. Kurumsal imaj oluşturma ve potansiyel müşteri kitlesine ulaşma yönünde gösterilen çaba için ayrılan bütçeyi de kapsamaktadır. Belli bir süreç boyunca yönetimi devralacak olan danışmanlık, kurumsal olarak belli çalışmalar yapmak ile sorumludur. Ancak, bu şekilde hedefe yönelik gelişimini sürdürebilir. Çeşitli platformlarda yayınlamak üzere tanıtım yazısı hazırlar, görseller tasarlar, basın bülteni oluşturur, reklam bütçesi oluşturur, profesyonel içerik üretir.  Görsellerin kaliteli ve özgün bir görünüm oluşturmasına özen gösterilir. Müşterilerin dikkatini kazanmak amacı ile kampanyalar, promosyonlar ya da çeşitli etkinlikler düzenler. Tüm bu çalışmaların kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmesi için belli bir bütçeye ihtiyaç duyulur. Çalışmalar kaliteli ve profesyonel bir şekilde tamamlandığı zaman kurum, rekabet sahasında güçlü bir hale gelir. Mevcut performans ve hedeflenen performans arasındaki fark oldukça azalır. Sosyal medyadaki temeli sağlam bir şekilde oluşan firma, hızlı bir şekilde yayılır, marka değeri oluşturur. Sosyal medya danışmanlığı kapsamında verilen hizmet ,oldukça kapsamlı ve kaliteli bir çalışmadır.

Sosyal Medya Danışmanlığı Ne Kadar Gereklidir?

Genellikle sosyal medya danışmanlığı ücreti söz konusu olduğunda gündeme gelen bir soru olsa da cevabı hizmeti kısaca açıklayıcı niteliktedir. Bu kapsamda sunulan danışmanlık hizmeti, birçok açıdan oldukça avantajlı ve gereklidir. Bunun nedeni ise, teknik yetkinliğe sahip, SEO uyumlu bir çalışma yapılıyor olmasıdır. İçerik düzenlemeleri anahtar kelimeleri öne çıkaracak şekilde yapılır, görseller ile müşterilerin dikkatini kazanmak amaçlanır. Bu ve bunun gibi birçok çalışmada temel amaç, müşteri kitlesini arttırmak, ürün ve hizmetlerin etkili bir şekilde tanıtılmasını sağlamaktır. Danışmanlık desteği alınmadan, amatör bir şekilde yapılan çalışmalar kurumsal bir firma için yetersiz kalacaktır. Tasarım ve içerik gibi birçok yönden kusurlu olacak, olumsuz bir izlenim oluşturacaktır. Kısacası özellikle kurumsal işletmeler için sosyal medya danışmanlığı ihtiyaç niteliğinde olmaktadır. Sürecin yönetimini tüm ayrıntıları ile üstlenen, beklentileri değerlendiren bu hizmet ile kısa süre içerisinde olumlu sonuçlar alınabilir.

Sosyal Medya Danışmanlığı Ücretleri

Sizin için uygun sosyal medya danışmanlık paketini seçip, ticari başarınızı arttırabilirsiniz.

Başlangıç Paket
650
2 Hesap /Aylık
Başlangıç
Hedef Kitle Tespiti
Kurumsal Kimlik Oluşturma
Aylık Faaliyet Raporu
Hesap Açıklamalarının Düzenlenmesi
Kapak Fotoğrafı Oluşturma
20 Adet Sosyal Medya Görsel Tasarımı
Paylaşım Etiketlerinin Düzenlenmesi
Standart Paket
950
2 Hesap /Aylık
Standart
Hedef Kitle Tespiti
Kurumsal Kimlik Oluşturma
Aylık Faaliyet Raporu
Hesap Açıklamalarının Düzenlenmesi
Kapak Fotoğrafı Oluşturma
30 Adet Sosyal Medya Görsel Tasarımı
Paylaşım Etiketlerinin Düzenlenmesi
Reklam Yönetimi
5 Reklam Görseli Tasarımı
Gelişmiş Paket
1650
2 Hesap /Aylık
Gelişmiş
Hedef Kitle Tespiti
Kurumsal Kimlik Oluşturma
Aylık Faaliyet Raporu
Hesap Açıklamalarının Düzenlenmesi
Kapak Fotoğrafı Oluşturma
30 Adet Sosyal Medya Görsel Tasarımı
Paylaşım Etiketlerinin Düzenlenmesi
Reklam Yönetimi
10 Reklam Görseli Tasarımı
Kampanya ve Promosyon Oluşturma
Fenomen Pazarlaması

Sizin için uygun çözümü sunuyoruz.

İhtiyacınız olan hizmeti ve maliyetleri konuşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.