SEO Paketleri

SEO hizmeti internetteki insanlara sunduğunuz bilgi, içerik, hizmet ve satışların yine kullanıcıya uygun ve arama motoru kriterlerinin göz önünde bulundurulacacak şekilde sunulmasıdır. Google, Yandex, Bing ve dahası gibi arama motorlarının sizi üst seviyeye taşımasında SEO paketleri etkilidir. Firmamız en uygun SEO paketlerini sizler için hazırlayarak Google ve diğerleri üzerinde söz sahibi olmanızı sağlıyor. Fakat bundan önce bu kuralları iyi tanımlayarak siteniz için entegre edilebilir hale getiriyor. SEO paketleri birçok kriterden meydana gelir.

Bunlar; sitenizdeki kodların hızlı olabilmesi için optimize edilmesi, reklam araçlarının avantajlı bir şekilde kullanılması, rakiplerin ve sizin siteniz arasındaki eksikliklerin giderilmesi gibi şeyleri içerir. SEO paketlerinin amacı en az zahmetle en yüksek ziyaretçiyi kazanmaktadır. Günümüzde bir siteniz arama motorlarında üst sıralarda yer edinebilmesi için mobil uyumlu olması gerekiyor. Çünkü artık bilgisayarlardan çok herkesin elinde mobil cihazlar yer alıyor. Firmamızda insanlara istediğini vererek, bilgiye ve hizmete en kısa süreden ulaştırıyor. Siz de web sitemiz üzerinden kendinize uygun bir SEO paketlerini seçerek, markalaşmanın tadına ilk elden şahit olun.

SEO Paketleri Arasındaki Farklar

SEO seçenekleri arasında birçok kriter bulunmaktadır. Firmamız bu kriterleri sektörünüze uygun olarak kullanarak, belirlenen anahtar kelime aramalarında sizi rakiplerinizin önüne geçirmek için çalışıyor. Türkiye’nin birçok yerinde faaliyet gösteren firmamız, referansları ve verdiği danışmanlık hizmetiyle sizleri pişman etmeyecektir. Eğer hali hazırda bir web siteniz yoksa sektörünüze uygun olarak web tasarım şablonunu belirleyerek, müşterilerinizin dikkatini çekecek içerikler hazırlıyoruz. Bu içerikler ne uzun ne kısa olmak üzere, istenilen mesajı vermek ve okunabilir oluyor. Arama motorlarının tavsiyesi ise bir içerik vereceği bilgi bakımından en az 300 kelime olmalıdır.

Bizleri arayarak alacağınız SEO hizmeti paketleri ile istenileni en kısa sürede alacaksınız. Bir web sitesinin emekle aşaması domain ve host seçimidir. Domain dediğimiz şey web sitenizin adıdır. Host ise içeriklerinizin barınacağı uzak sunucudur. En hızlı host ve en uygun domainle, sektörünüzde öncü bir site olmak çok kolay olacaktır. Fakat bunu yaparak oldukça özgün ve kopyadan uzak durarak, benzersiz bir site olması için uğraşıyoruz. İster kişisel blog, ister ilçenizde hizmet veren bir kurumsal firma olun, ne olursa olsun diğerlerinden ayrılan bir yönünüz olmalıdır. Siz de SEO paketleri ile ileriyi hedeflemek için bizleri arayabilirsiniz.

SEO Firması Seçimi

SEO firmaları arasında kazançtan çok vereceği işi hakkıyla yapmaya çalışan firmamız, SEO paketleriyle her bütçeye sesleniyor. Markalaşma yolunda seçeceğiniz SEO paketleri, logo, amblem, dış bağlantılar, rakip analizi gibi hizmetleri kapsar. Sitenizin organik ziyaretçilerle büyümesini istiyorsanız, bizimle çalışmanızın faydasını göreceksiniz. Vereceğimiz SEO raporu ile şimdi ve sonrayı kıyaslayarak mevcut ilerlemeniz kolayca tespit edilecektir. SEO paketleri arasında en çok tercih edilen firma olarak, sizlere üst sıraları garanti ediyoruz. Web sitenizin itibarını arttırarak, satışlarınızı, ziyaretçilerinizi ve vereceğiniz hizmeti gerçek hayatta alacağınızdan daha fazla alıyorsunuz.

Doğal backlinklerle sitenizi arama motorları gözünde kötü göstermeyerek, gerçekten ilgili insanların sitenizi ziyaret etmesini sağlıyoruz. Yazım kurallarına uyacak uzman editörlerimiz sayesinde tüm içerikleriniz kontrol edilerek, sitenizde yayımlanıyor. Site içi SEO ve site dışı SEO uygulamalarından sonra reklam yönetimini yaparak, sanal ortamın her yerinden ilgi görmenizi sağlıyoruz. Şuan bile birçok hizmet verdiğimiz web sitesi Google’da ilk sayfayı alarak, kazançlarını arttırmış durumdalar. Kişisel bloglarınız firmamız sayesinde reklam gelirleriyle düzenli gelir elde edebilecek hale geliyor. Sizde SEO paketlerimiz hakkında haberdar olmak ve detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

SEO Paketleri

Sizin için uygun SEO paketini seçip, ticari başarınızı arttırın.

Düşük Rekabet SEO Paketi
850
Aylık
Aylık Rapor Hazırlama
Anahtar Kelime Araştırması
Rakip Analizi
Sayfa Başlıklarının Düzenlenmesi
Sayfa Açıklamalarının Düzenlenmesi
Sayfa İçeriklerinin Düzenlenmesi
Görsellerin Düzenlenmesi
Linklerin Düzenlenmesi
Hız Analizi
Orta Rekabet SEO Paketi
1350
Aylık
Aylık Rapor Hazırlama
Anahtar Kelime Araştırması
Rakip Analizi
Sayfa Başlıklarının Düzenlenmesi
Sayfa Açıklamalarının Düzenlenmesi
Sayfa İçeriklerinin Düzenlenmesi
Görsellerin Düzenlenmesi
Linklerin Düzenlenmesi
Hız Analizi
Negatif SEO
Blog İçeriği Oluşturma
My Business Yönetimi
Yüksek Rekabet SEO Paketi
1950
Aylık
Aylık Rapor Hazırlama
Anahtar Kelime Araştırması
Rakip Analizi
Sayfa Başlıklarının Düzenlenmesi
Sayfa Açıklamalarının Düzenlenmesi
Sayfa İçeriklerinin Düzenlenmesi
Görsellerin Düzenlenmesi
Linklerin Düzenlenmesi
Hız Analizi
Negatif SEO
Blog İçeriği Oluşturma
My Business Yönetimi
Advertorial Reklam Çalışması
Basın Bülteni Çalışması
Tanıtım Yazısı Çalışması

Sizin için uygun çözümü sunuyoruz.

İhtiyacınız olan hizmeti ve maliyetleri konuşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.